نظرسنجی

مقالات زیبایی

مقالات زیبایی

جستجو
 • چند پیشنهاد در استفاده از رژ لب قرمز
  چند پیشنهاد در استفاده از رژ لب قرمز...

  قرمز، رنگ قدرتمندی است و نشان از اعتماد به نفس دارد. بعضی ازخانم ها، همواره از رژ لب قرمز رنگ استفاده میکنند و در واقع مثل امضای آنها می باشد و برخی دیگر فقط در مناسبت های خاص، این رنگ را بکار می برند.

 • بهترین مدل موهای مردانه با الهام از استایل مردان سرشناس تاریخ
  بهترین مدل موهای مردانه با الهام از اس...

  همواره مدل مو یکی از مباحث مهم برای همه انسانها میباشد ،از نکا جالب الهام گرفتن این مدل ها از مدل های موی مردان سرشناس تاریخ میباشد به همین علت برای آشنایی بیشتر ،نگاهی به این مدل ها می اندازیم

 • شش اشتباهی که در ارتباط با عینک های آفتابی مرتکب می شوید
  شش اشتباهی که در ارتباط با عینک های آف...

  1- عینک آفتابی شما مناسب با استایل شما نیست. چنانچه جزوآن دسته از مردم هستید که عینک آفتابی شان ، امضای آنها محسوب میشود و تنها یک مدل را استفاده میکنند پس دیگر دغدغه ای در این زمینه ندارید. اما بیشتر مردم در موقعیت های مختلف ، ...

 • جواهرات مد روزمردانه در بهار و تابستان 2017
  جواهرات مد روزمردانه در بهار و تابستا...

  خودتان را مثل یک درخت کریسمس تزئین نکنید! در استفاده از جواهرات باید مراقب باشید که بیش از حد خود را تزئین نکنید وگرنه شبیه درخت کریسمس خواهید شد. در این مقاله با چند دستورالعمل در رابطه با جواهرات مناسب این فصل آشنا می شوید.

 • جدیدترین مدل موهای مردانه در بهار و تابستان 2017
  جدیدترین مدل موهای مردانه در بهار و تا...

  در این مقاله قصد معرفی چدیدترین مدل موهای مردانه را داریم باما همرا باشید. موی کوتاه بدون شک بهترین فصل برای کوتاه کردن مو، تابستان است ، موی کوتاه به معنی کمتر عرق کردن و زحمت کمتر در آرایش مو می باشد.

▲ برو به بالا ▲