نظرسنجی

روند زینت آلات مو در تابستان 2017

نوشته شده توسط "گیتی محمدی" در تاریخ 11 مرداد 1396
روند زینت آلات مو در تابستان 2017
بعضی از طراحان مد از جمله گوچی و دولچه گابانا هیچ محدودیتی برای تزئین موی سر مدل ها در شوهای لباس قائل نیستند ودر این زمینه بسیار خلاقانه عمل میکنند. در این مقاله با تعدادی از زیورآلات طراحی شده برای تابستان 2017 آشنا می شویم.

1- سربند های جواهرنشان

یکی از آیتم های پیشنهادی برای تزئین مو در تابستان 2017 ، سربند های جواهر نشان هستند که بسیار افسونگر، با شکوه و مدرن بوده و مناسب فاخرترین مهمانی ها می باشند.


2- تزئین موی سر با اشیاء غیر معمول


یکی از جدیدترین تزئینات مو که در شوهای لباس مخصوص تابستان 2017 مشاهده شد، استفاده ازمازاد پارچه های برش خورده و تکه تکه شده که در هر خانه ای یافت میشود ، نوارهای بلند پارچه ای ، کمربند های مشکی و سفید ، و غیره... میباشد که بر روی مو ها بسیار متفاوت و چشم گیرند.3- پاپیون های بزرگ

این پاپیون ها وقتی در بالای سر گره میخورند ، ظاهری دخترانه و ملوس پدید می آورند . یکی از تأثیرگذارترین تزئینات سر، پاپیون صورتی براقی بود که یکی از مدل ها در شوی لباس گوچی بر بالای پیشانی داشت. همچنین پاپیون های بزرگ با پارچه های گل درشت و آرایش چهره ملایم ، ترکیب زیبائی پدید می آورد.


4- روبان های زیبا


روبان های باریک و بلند ، از دیگر استایل های مطرح شده برای نیم سال اول 2017 هستند که هم میتوانند دورتا دور سر مثل یک هد بند ، قرار گرفته و در زیر موها گره بخورند و یا دور موهای دم اسبی حلقه زده شوند.5- دستمال سرو دستمال گردن

دستمال سرها که تنوع زیادی دارند و در مدل ها ، طرح ها و رنگ های گوناگون ، از استایل های مد روز 2017 می باشند که ظاهری جذاب ، مدرن و شیک ایجاد میکنند. دستمال سر ها ئی با پارچه های براق و تک رنگ ، درنمایش های مد چند هفته اخیر ، جایگاه ویژه ای داشته اند.
 

کلیدها: مد ،فشن ،اکسسوری ،مو ،hair,mode,fashion,trend,Accessory
منبع مقاله: سایت مد و پوشاک

مطالب مرتبط


نظرات بازدید کنندگان :

هیچ نظری ثبت نشده است.

ثبت نظرات

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* نظر شما:
*کد امنیتی:
▲ برو به بالا ▲