نظرسنجی

چهار استایل شیک و مدرن با استفاده از تاپ های کوتاه تابستانی در پائیز

نوشته شده توسط "گیتی محمدی" در تاریخ 19 شهریور 1396
چهار استایل شیک و مدرن  با استفاده از تاپ های کوتاه تابستانی در پائیز
تابستان رو به پایان است و به زودی لباس های تابستانی جای خود را به لباس های گرمتر می دهند ولی با کمی خلاقیت میتوان از برخی لباس های فصل گرما در روز های خنک تر سال نیز بهره برد.
در این مقاله ، تلاش میکنیم شما را با چند پیشنهاد جالب در مورد استفاده از تاپ های کوتاه در فصول خنک تر سال آشنا می کنیم.1- روی بلوز های یقه اسکی:

تاپ های کوتاه را میتوان روی بلوز های یقه اسکی پوشید و با دامن بلند زیر زانو و، صندل های جلو بسته و کیف استوانه ای با بافت حصیری که دهانه آن با بندی جمع می شود ، ترکیب نمود.

2- روی بلوز های جلو تکمه دار:

مانند آنچه در تصویر مشاهده میکنید ، تاپ های تابستانی را میتوان روی بلوز یقه دار آستین بلند جلو تکمه دار به تن کرد و با شلوار پارچه ای ، کفش جلو بسته پاشنه سه تا پنج سانتی ، گوشواره های ساده گرد و کیف ساده استوانه ای چرمی ، ست کرد.3- روی پیراهن ساده بلند جلو باز:

پیشنهاد سوم ، پوشیدن تاپ راه راه روی پیراهن بلند جلو باز و ترکیب کردن آن با کفش های ورزشی ، گوشواره های مرواریدی اشکی یا آویز گرد و کیف کوچک دوشی چرمی می باشد.


4- روی بلوزهائی با بافت کشی: 

تاپ های کوتاه گشاد را میتوان روی بلوزهای کشی بدون یقه پوشید و با کفش های پاشنه تخت جلو بسته ، شلوار جین ، کیف های بزرگ دوشی و گردن آویز ساده ، ست کرد.
 کلیدها: تابستان ،فشن ،مد ،استایل ،پاییز ،تاپ ،summer,fashion.fall,style,mode,chic ways
منبع مقاله: سایت مد و پوشاک

مطالب مرتبط


نظرات بازدید کنندگان :

هیچ نظری ثبت نشده است.

ثبت نظرات

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* نظر شما:
*کد امنیتی:
▲ برو به بالا ▲