نظرسنجی

چند پیشنهاد در استفاده از رژ لب قرمز

نوشته شده توسط "گیتی محمدی" در تاریخ 21 شهریور 1396
چند پیشنهاد در استفاده از رژ لب قرمز
قرمز، رنگ قدرتمندی است و نشان از اعتماد به نفس دارد. بعضی ازخانم ها، همواره از رژ لب قرمز رنگ استفاده میکنند و در واقع مثل امضای آنها می باشد و برخی دیگر فقط در مناسبت های خاص، این رنگ را بکار می برند.

نکته مهم در این است که تونالیته ای ازرنگ قرمز را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما بیشترین همخوانی را داشته باشد. این رنگ طیف وسیعی از مرجانی روشن تا زرشکی تیره را شامل می شود .

پیشنهاد می شود ، تنها به یک سایه از این طیف گسترده اکتفا نکنید و با توجه به آرایش چهره ، از تونالیته های مختلف بهره ببرید.

برخلاف تصور عامه ، رژ لب قرمز را با آرایش های مختلف میتوان بکار برد بطور مثال ترکیب آن با آرایش چشم گربه ای بسیار زیبا می شود و همچنین مژه هائی که بخوبی با ریمل ، حجیم شده اند در کنارلب هائی به رنگ سرخ ، جلوه خاصی به چهره شما می دهند.

این رژ لب با آرایش هائی که در طیف رنگ های قهوه ای گرم، برنزه و نارنجی هستند بخوبی ست میشود ، اگر چه با سایه های آبی درباری و فیروزه ای نیز ترکیب دلربائی ایجاد می کند.

انتخاب رنگ سرخ برای لب ها جسارت و اعتماد به نفس بالائی می طلبد و البته باید بخاطر داشت که در صورت تمایل به تأکید رنگ لب ها ، روی آرایش نهایی بویژه سایه و رژ گونه ، حتما ازمحو کننده استفاده شود.

بسیاری از زنان هنرمند و سرشناس ، بندرت بدون رژ لب قرمز از خانه خارج می شوند که در این میان میتوان به تیلور سوئیفت، گوئن استفانی و ریتا ارا نام برد.
 کلیدها: رژ ،لب ،قرمز ،استایل ،مد ،فشن ،Celebrity,Red,Lipstick,Makeup,fashion,mode,style
منبع مقاله: سایت مد و پوشاک

مطالب مرتبط


نظرات بازدید کنندگان :

هیچ نظری ثبت نشده است.

ثبت نظرات

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* نظر شما:
*کد امنیتی:
▲ برو به بالا ▲