نظرسنجی

آرایش هائی که چشم های قهوه ای شما را برجسته می سازد!

نوشته شده توسط "گیتی محمدی" در تاریخ 26 دی 1396
آرایش هائی که چشم های قهوه ای شما را برجسته می سازد!
اگر رنگ چشم های شما قهوه ای است باید آن را یک موهبت به شمار آورید.

معمولاً بیشتر دختر هایی که دارای چشم قهوه ای هستند بدون آگاهی از زیبائی و ارزش واقعی این رنگ ، به دنبال استفاده از لنزهای رنگی می باشند.

در چرخه رنگ ، رنگ های روبرو چنانچه در کنار هم قرار بگیرند سبب تقویت و جان گرفتن هم می شوند اما با توجه به اینکه رنگ قهوه ای از آمیختن چند رنگ مختلف بوجود می آید به آسانی نمیتوان رنگ های روبروی آن را تعیین کرد.

البته همین موضوع ، نقطه قوت رنگ قهوه ای محسوب می شود چرا که میتوان از دامنه وسیعی از سایه های چشم در آرایش چهره استفاده نمود و نسبت به رنگ های دیگر از محدودیت کمتری برخوردار است.

اگر رنگ چشم شما قهوه ای روشن و تقریباً طلایی است ، میتوانید از انواع تونالیته های رنگی بنفش ، ارغوانی، یاسی و آبی درباری برای سایه چشم استفاده کنید.
با توجه به گرم بودن رنگ چشمتان ، این سایه های سرد آنها را برجسته تر می سازند. چنانچه رنگ چشم شما قهوه ای قرمز یا قهوه ای نارنجی باشد ، رنگ های فیروزه ای ، زمردی، سبز آبی، سورمه ای و آبی آسمانی انتخاب های مناسبی برای سایه چشم خواهند بود.

برای چشم هایی به رنگ قهوه ای تیره یا تقریبا مشکی ، تمام رنگ ها در آرایش چشم مناسب هستند ولی چنانچه تمایل به داشتن آرایشی در طیف رنگ های گرم داشته باشید ، میتوانید از رنگ های طلایی، برنزی، مرجانی، نارنجی ، قرمز و زرشکی یا شرابی استفاده کنید.

خط چشم پررنگ ، در زیبا تر شدن چشم های قهوه ای نقش مهمی دارد و حتی زمانیکه حوصله سایه زدن و آرایش کامل چشم را ندارید ، تنها با یک خط چشم ساده میتوانید به چشمان خود حالت داده و آنها را برجسته سازید.

بطور کلی ، چشمان قهوه ای این امکان را به شما میدهند تا با انواع رنگ ها بازی کنید و قدرت انتخاب زیادی در سایه های چشم داشته باشید. با هم نگاهی به چند نمونه آرایش چشم های قهوه ای می اندازیم تا الهام بخش شما در انتخاب سایه مناسب باشند.  


کلیدها: رنگ ،چشم ،آرایش ،زیبایی ،مد ،فشن ،makeup,make,brown,eyes,mode,fashion
منبع مقاله: سایت مد و پوشاک

مطالب مرتبط


نظرات بازدید کنندگان :

هیچ نظری ثبت نشده است.

ثبت نظرات

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* نظر شما:
*کد امنیتی:

ارتباط با ما

چنانچه علاقه مند به عضویت در خبرنامه مرجع تخصصی مد و پوشاک ایران هستید لطفا اطلاعات درخواستی را وارد نمایید.

پر بیننده ترین مطالب

▲ برو به بالا ▲