نظرسنجی

تبدیل آرایش روز به شب برای بانوان پر مشغله

نوشته شده توسط "گیتی محمدی" در تاریخ 17 بهمن 1396
تبدیل آرایش روز به شب برای بانوان پر مشغله
در طول روز ثانیه ها به سرعت و در کمال بی رحمی در گذر هستند و گاهاً زمان کافی برای پاک کردن کامل آرایش و روبراه شدن مجدد برای حضور در مناسبت های مختلفی که در طول روز یا شب دعوت شده اید ندارید.

در این مقاله سعی بر این است تا با آموزش چند ترفند ساده و بسیار مفید بانوان پر مشغله ای را که در طول روز مرتباً از جایی به جای دیگر در تردد هستند و برنامه کاری فشرده ای دارند ، را یاری کنیم.

با توجه به اینکه آرایش روز پس از غروب خورشید ، جلوه و تأثیر خود را از دست میدهد لذا باید سعی کنید با مهارت و رعایت نکاتی که در ادامه می آید آرایش روز را تقویت و به سرعت به آرایش شب تبدیل کنید.

اولین نکته این است که پس از گذشت چند ساعت از روز ، آرایش شما تقریباً از بین می رود و نیاز به تجدید دارد. در این حالت توصیه می گردد در نور کافی چهره خود را با نگاه کردن به آیینه چک کنید و چربی اضافه پوست را با دستمال های خشک کن از روی صورت پاک کنید.

در صورتیکه مشکل چربی ندارید برای شاداب کردن پوست خود میتوانید از اسپری های مناسب استفاده کنید. سپس یک اسپنج آرایشی را روی کل صورت حرکت می دهیم تا تمام پوست یک دست شده و سپس سایه روشن ها را بویژه خط گونه را تقویت میکنیم . بهتر است برای رنگ بخشیدن به گونه ها، رژ گونه ای روشن بکار ببرید تا چهره شاداب تری داشته باشید.

فراموش نکنید ، چشم ها در تبدیل آرایش روز به شب ، کانون اصلی توجه هستند و چنانچه در ساعات اولیه روز چشمان شما ، آرایش ملایم تری دارند، بهتر است در نیمه دوم روز و هنگام تقویت آرایش ، تأکید بیشتری رو ی چشم ها داشته باشید.

می توانید از خط چشم یا سایه های دودی برای این منظور بهره ببرید. اگر در طول روز خط چشم گربه ای داشته اید بهتر است در میانه روز باافزودن کمی سایه ملایم رنگی ، حال و هوای جدیدی به چشم های خود بدهید. برای افزودن سایه روی پلک های خود ، انگشتان دست نیز ابزار مناسبی هستند .

در تبدیل آرایش روز به شب ، از اینکه خط چشم خود را پر رنگ تر کنید هراسی نداشته باشید و با دقت از ریمل نیز استفاده نمایید.

در مرحله آخر و بعنوان تکمیل آرایش ، یک رژ لب متفاوت و مشخص تر از از آنچه که در طول روز و محل کار برروی لب داشتید، انتخاب کنید.

شما را دعوت میکنیم تا از آلبوم تصاویر الهام بخش این مقاله در ارتباط با تغییر آرایش روز به شب دیدن کنید.
 


کلیدها: آرایش ،مد ،لباس ،روز
منبع مقاله: سایت مد و پوشاک

مطالب مرتبط


نظرات بازدید کنندگان :

هیچ نظری ثبت نشده است.

ثبت نظرات

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* نظر شما:
*کد امنیتی:

ارتباط با ما

چنانچه علاقه مند به عضویت در خبرنامه مرجع تخصصی مد و پوشاک ایران هستید لطفا اطلاعات درخواستی را وارد نمایید.

پر بیننده ترین مطالب

▲ برو به بالا ▲