نظرسنجی

آیا پیراهن های جین در سال 2018 هنوز مورد اقبال هستند؟

نوشته شده توسط "گیتی محمدی" در تاریخ 3 تیر 1397
آیا پیراهن های  جین در سال 2018 هنوز مورد اقبال هستند؟
پاسخ پرسش بالا مثبت است . این پیراهن ها نه تنها در سال 2018 بلکه در 2080 نیز، طرفداران خود را خواهد داشت. پیراهن های جین ، تاریخ انقضاء ندارند به شرطی که هوشمندانه با لباس های دیگر و متناسب با مد روز ، ترکیب شوند.پیراهن های جین در سال 2018 چه خواهند بود؟


طراحان خلاق مد، به وفور از پیراهن های جین درکلکسیون های بهار و تابستان 2018 در طراحی های خود بهره برده اند که همین موضوع نشان می دهد هنوز در دنیای مد ، مورد پسند هستند. هر سال ، تغییراتی در برش و مدل پیراهن های جین اعمال می شوند که آنها را هر چه بیشتر مدرن و به روز تر نمایند. با توجه به مجموعه های اخیر، امسال مدل های کابوی، طرح دار، رنگ سورمه ای یا آبی تیره ، رگه دار، سایز بزرگ ، سنگ شور، اسپرت و مردانه رواج بیشتری خواهند داشت.
امسال ، چگونه از پیراهن های جین در ترکیب لباس استفاده کنیم؟

امسال نباید این پیراهن ها را مانند آنچه در سال 2010 مد بود، با تکمه های باز و از روی تی شرت به تن کرد، در سال 2018 مهم نیست که پیراهن جین شما چه مدلی ، چه اندازه ای و یا چه رنگی باشد ، فقط کافی است تکمه های آن را بسته و داخل دامن یا شلوار خود بگذارید و یا روی شلوار رها کنید.

چنانچه یکی از این پیراهن ها را به تن دارید باید از گوشواره های آویز بزرگ ، گردن بند ها، النگو ها و دست بند های بزرگ و شلوغ پرهیز کنید و بجای آنها از جواهرات بسیار ساده و ظریف استفاده نمایید. یکی از استایل های بسیار شیک و برازنده تابستان امسال ترکیب دامن و پیراهن جین است که ظاهری کاملاً مد روز و مدرن به شما هدیه می کند.

نباید هایی که در ارتباط با پیراهن جین باید رعایت شوند:
  • - نباید پیراهن جین را داخل شلوار های فاق کوتاه گذاشت.
  • - پیراهن جین را نباید مانند یک کاپشن به تن کرد.
  • - این پیراهن ها را نباید با ساق شلواری یا ساپورت پوشید.
  • - از جواهرات پر زرق و برق و شلوغ ، باید اجتناب نمود.

پیراهن جین روشن

اگرچه گرایش امسال به سمت رنگ های تیره تر جین است اما پیراهن های جین سبک وزن به رنگ آبی روشن همواره خوب به نظر می رسند و انتخاب بسیار بجایی برای تابستان هستند که میتوان با شلوارک ، شلوار، دامن شلواری و دامن ، ست نمود . این رنگ ظاهرغیر رسمی تری نسبت به رنگ تیره دارد.پیراهن جین تیره

پیراهن رنگ تیره جین نسبت به رنگ روشن ، حال و هوای رسمی تری دارند و در پاییز و زمستان ، شایع تر هستند، ولی در تابستان میتوان از مدل های جذب و تنگ درفضاهای کاری نسبتاً رسمی استفاده نمود. انواع گشاد ترو سایز های بزرگ تر، استایل اسپرت تری دارند و مناسب فضای غیر رسمی می باشند.
پیراهن جین کاملاً جذب بدن

با توجه به اینکه تصور اولیه از پیراهن جین ، داشتن احساس راحتی و آسودگی است ، معمولاً جین های جذب ، انتخاب اول ما نیستند. این پیراهن ها ، کاملاً مناسب محیط کار وحتی رویدادهای رسمی تر می باشند بویژه وقتی با دامن های تنگ و شلوارهای فاق بلند ، ست شوند.پیراهن جین سایز بزرگ


این پیراهن های گشاد و بلند، گرایش اصلی 2018 هستند که میتوان با همه چی از شلوارک گرفته تا شلوار جین ، دامن های کوتاه و شلوارهای لوله تفنگی به تن کرد.
 


کلیدها: جین ،پیراهن ،استایل ،مد ،فشن ،2018 ،denim,mode,fashion,style,denim shirt
منبع مقاله: سایت مد و پوشاک

مطالب مرتبط


نظرات بازدید کنندگان :

هیچ نظری ثبت نشده است.

ثبت نظرات

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
* نظر شما:
*کد امنیتی:

ارتباط با ما

چنانچه علاقه مند به عضویت در خبرنامه مرجع تخصصی مد و پوشاک ایران هستید لطفا اطلاعات درخواستی را وارد نمایید.

پر بیننده ترین مطالب

▲ برو به بالا ▲