نظرسنجی

رونمایی از مجموعه زیبای پاییز 2018 برند ژیوانشی

نوشته شده توسط "گیتی محمدی" در تاریخ 15 تیر 1397
رونمایی از مجموعه زیبای  پاییز 2018 برند ژیوانشی
در حالیکه کمتر از یک سال از طراحی اولین کلکسیون کلر ویت کلر، (طراح سابق برند کلوئه و مدیرفعلی برند ژیوانشی ) برای خانه مد LVMH ( مجموعه ای متشکل از چند برند فاخر از جمله لوییس ویتون، دیورو ... ) سپری شده است، او با طراحی لباس مگان مرکل برای عروسی سلطنتی ، بار دیگرنام خود را در کانون توجه رسانه ها قرار داد و بعنوان طراح لباس یک رویداد سلطنتی ، جایگاه خود را در صنعت مد ارتقاء بخشید.

در حالیکه کلرداشت خود را برای چالش ها و موفقیت های جدید تجاری آماده میکرد ، برند ژیوانشی، به سوگ بنیانگذار خود هوبرت دی ژیوانشی نشست که در سن 91 سالگی در ماه مارس دار فانی را وداع گفت. این رویداد تلخ، ضایعه بزرگی برای این برند بود.

مدتی کوتاهی پس از انتشار این خبر، کلر، اقدام به نگارش تسلیتی در اینستاگرام با این مضمون نمود:

من با تمام وجود برای از دست دادن یک مرد بزرگ و هنرمندی که افتخار آشنایی اورا از زمان انتصاب خود در ژیوانشی داشته ام ، اندوهگین هستم. او نه تنها یکی از تأثیرگذارترین چهره های صنعت مد در زمان ما بود، بلکه یکی از شیک ترین و جذاب ترین مردانی بود که در تمام عمرم دیده ام.

کلر، افتخار مجموعه پاییز 2018 ژیوانشی را که یک شنبه در پاریس به نمایش درآمد به مناسبت بزرگداشت و تکریم نام و میراث هنری این مرد بزرگ ، به او اهدا کرد.

این کلکسیون ، نمایشی چشمگیر از 42 طرح بی نظیر و منحصر به فرد از بالاپوش های سوزن کاری و گلدوزی شده، دارای کمربند و مزین به تزینات متنوع و تا حدودی عجیب و غریب ( مانند پر) ، بلوز و دامن های سبک وزن و ظریف و ...می باشد که چشم ها را خیره می کند .
کلر در طراحی این مجموعه ، گوشه چشمی به چند طرح ویژه ژیوانشی (شنل های کلاسیک، یقه قایقی ، خطوط و برش های ظریف ، پاپیون های دوست داشتنی و ...) که در طول سال ها ی متمادی ، به امضای این برند تبدیل شده اند، داشته است.

این لباس های نفیس و فاخرکه در شأن مراسم سلطنتی و فرش قرمز طراحی شده اند ، نه تنها تجلیل شایسته ای ازکلکسیون های سال های قبل این برند می باشد ، بلکه مهرتأییدی بر این حقیقت است که سکان کشتی ژیوانشی در دستان لایق و خلاقی قرار دارد که آن را به سوی افق های روشن و تابناک هدایت می کند.

با هم نگاهی به چند مدل از این مجموعه که جشنی از زیبایی و ظرافت است ، می اندازیم.


 


کلیدها: ژیوانشی ،مد ،فشن ،پاییز ،کلر ویت کلر
منبع : سایت مد و پوشاک

مطالب مرتبط


نظرات بازدید کنندگان :

هیچ نظری ثبت نشده است.

ثبت نظرات

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
*نظر شما:
*کد امنیتی:

ارتباط با ما

چنانچه علاقه مند به عضویت در خبرنامه مرجع تخصصی مد و پوشاک ایران هستید لطفا اطلاعات درخواستی را وارد نمایید.

پر بیننده ترین مطالب

▲ برو به بالا ▲