نظرسنجی

کریستیانو رونالدو و آرزوی آقای مد جهان

نوشته شده توسط "گیتی محمدی" در تاریخ 22 تیر 1396
کریستیانو رونالدو و آرزوی آقای مد جهان
بدون شک، کریستیانو رونالدو، با سوابق درخشان ورزشی ، نیاز به معرفی ندارد اما شاید بد نباشد بدانید، او که در سال های اخیر به یک نماد مد نیز تبدیل شده و دستی بر آتش این صنعت دارد، با تمرکز بر شلوار جین های متنوع و راحتی که به صاحب آن آزادی حرکت می دهد، اقدام به راه اندازی خط تولید جدیدی برای برند CR7 نموده است.این شلوارها بطور خاص برای افراد فعالی که زندگی شغلی و اجتماعی پر تحرکی دارند طراحی شده اند.

توجه شما را در ادامه به مصاحبه ای در همین ارتباط با کریستیانو رونالدو جلب می کنیم:

پرسش: شما در دسته افراد مشهوری قرار دارید که بیشترین عکس از آنها گرفته شده است ، چرا همیشه آنقدرخوش لباس و عالی و رو فرم به نظر می آئید؟

پاسخ: من از امتحان کردن استایل های مختلف مد، لذت برده ام و همین مسئله در انتخاب لباس مناسب کمک زیادی به من کرده است. برای من فقط خوب به نظر رسیدن کافی نیست بلکه احساس راحتی که در آن لباس ها دارم مهم تر است.پرسش: درروزهای تعطیل چه سبکی را انتخاب میکنید؟

پاسخ: در روزهای غیر کاری ، معمولاً یک جین را به تن کرده و تی شرتی روی آن میپوشم. علت علاقه مفرط من به شلوار جین ، تنوع آن درایجاد استایل های مختلف از شیک و رسمی گرفته تا اسپرت و کاملاً راحت می باشد. به همین دلیل، انتخاب شلوار جین مناسب ، ارزش وقت گذاشتن را دارد .پرسش:لطفاٌ در مورد برند CR7 صحبت کنید.

پاسخ: من همیشه نسبت به دنیای مد و فرایند آن علاقه مند بوده ام و اینکه اکنون بواسطه این برند، قادر به لمس جزئیات بیشتری دراین صنعت و گنجاندن استایل های شخصی خود در آن میباشم بسیار خوشحالم.پرسش: چه آیتمی از مجموعه CR7 راتوصیه میکنید؟

پاسخ: من شخصاً گرایش خاصی نسبت به جین های زاپ دار( نخ کش و پاره) و همچنین کاملا راسته دارم. این مجموعه از تنوع زیادی برخوردار است و تمام سلایق را راضی خواهد نمود.پرسش: استایل چه کسی الهام بخش شما در مجموعه اخیر بوده است؟

پاسخ: چیزی یا کسی جز زندگی پر تحرکی که دارم ، الهام بخش من برای طراحی شلوار جین های راحت و اسپرت نبوده است. درتولید این شلوار ها از آخرین تکنولوژی پارچه های کشی که قابلیت ارتجاعی بالائی دارند استفاده شده است و مانع هر گونه محدودیت حرکتی برای افراد فعال و پر تحرک که مانند من دایماً در حال کار و سفر هستند می شوند.


 

کلیدها: کریستیانو رونالدو ،مد ،فشن ،استایل ،جین ،Cristiano Ronaldo,mode,fashion,style,CR7
منبع : fashion beans

مطالب مرتبط


نظرات بازدید کنندگان :

هیچ نظری ثبت نشده است.

ثبت نظرات

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
*نظر شما:
*کد امنیتی:
▲ برو به بالا ▲