نظرسنجی

اولین رویداد کسب و کار مدوسامیت تهران رونمایی شد

نوشته شده توسط "تحریریه مد و پوشاک" در تاریخ 22 خرداد 1397
اولین رویداد کسب و کار مدوسامیت تهران رونمایی شد
اولین رویداد کسب و کار مدوسامیت تهران روز یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، در وی‌کافه شریعتی رونمایی شد.

در این مراسم که با حضور صاحبان برند، طراحان مد و لباس، اساتید دانشگاه، جمعی از اصحاب رسانه رسانه‌ها و چهره‌های مطرح مد و لباس برگزار شد، مهدی معصومی موسس و مدیر عامل مجموعه مدو ضمن مرور فاکتورهای موفقیت صنعت مد و لباس در دنیا، به معرفی اولین رویداد کسب و کار مدوسامیت، ماموریت و اهداف آن پرداخت.


در این مراسم مهدی معصومی عواملی همچون رویدادها و نمایشگاه‌های مد، کنفرانس‌ها و فشن تاک‌ها، ورکشاپ‌های آموزشی، رشد رسانه‌های مد، بلاگرها و افراد تاثیرگذار در معرفی برندها و محصولات، تکنولوژی در مد و گردهمایی نخبه‌های مد و فشن دنیا را در رویدادهایی با نام فشن سامیت‌ها، هفکری و برنامه‌ریزی در خصوص مشکلات صنعت مد و ارائه راه‌حل‌های مناسب را به عنوان مهم‌ترین عوامل موفقیت و توسعه صنعت مد در دنیا برشمرد.در ادامه معصومی گفت : با توجه به حضور چندین ساله مجموعه مدو در صنعت مد و برگزاری دو دوره رویداد کارآفرینی مدوتک، و تحقیق و بررسی در خصوص صنعت مد داخلی و همینطور عوامل موفقیت این صنعت در دنیا به این جمع‌بندی رسیدیم که مهمترین مشکل برای رشد و توسعه صنعت مد داخل عدم ایجاد بستری مناسب جهت تعامل و همکاری تمامی فعالان صنعت مد در ایران است. او در ادامه گفت راه‌حل ما برای این مشکل کمک به ایجاد بستری مناسب جهت تعامل و همکاری تمامی فعالان این صنعت خواهد بود و نام این پلت‌فرم مدوسامیت است.

مدوسامیت به عنوان سالانه مد و کسب و کار ایران قصد دارد تا با برگزاری این رویداد بتواند ضمن گردهمایی فعالان این صنعت به رشد و بهبود کسب و آن‌ها، رشد دانش، کسب تجربه و معرفی آخرین ایده‌ها و کالکشن‌های طراحان و تجاری‌سازی محصولات مد قدم بردارد. مدوسامیت قصد دارد در سال‌های آتی به مهمترین رویداد کسب و کار منطقه تبدیل شود و تلاش خواهد کرد تا صنعت مد ایران و آوازه طراحان ایرانی را جهانی کند.


مدوسامیت در ۴ بخش با نام‌های مدودیزاین، مدوتک، مدوتاک و مدو ورکشاپ برگزار خواهد شد. در بخش مدودیزاین ۴۰ طراح به ارائه و نمایش آخرین کالکشن خود خواهند پرداخت و با تقویت چهره و هویت برندشان، جایگاه خود را در بازار پر رقابت مد و لباس تقویت خواهند نمود.

در بخش مدوتاک شاهد سخنرانی ۸ فرد موفق در صنعت مد و لباس خواهد بود و آن‌ها از تجربه‌ها و دستاوردهایشان صحبت خواهند کرد. همچنین به منظور افزایش سطح دانش. و توانمندی افراد در این حوزه ۴ ورکشاپ با محوریت کسب و کار در صنعت مد برگزار خواهد شد. در بخش مدوتاک ۶ استارت‌آپ حضور خواهند داشت و با معرفی قابلیت‌های محصولات خود خواهند پرداخت.

این رویداد به مدت ۲ روز و در تاریخ ۲۵ و ۲۶ مردادماه ۱۳۹۷ در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار خواهد شد و در این حین میزبان تمامی فعالان صنعت مد و لباس، طراحان، رسانه‌ها، سرما‌یه‌گذاران، علاقه‌مندان به مد خواهد بود. کلیدها: مدوسامیت ،مد و پوشاک ،مد ،فشن ،تهران ،modosummit,modopooshak
منبع خبر: مد و پوشاک

مطالب مرتبط


نظرات بازدید کنندگان :

هیچ نظری ثبت نشده است.

ثبت نظرات

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
*نظر شما:
*کد امنیتی:

ارتباط با ما

چنانچه علاقه مند به عضویت در خبرنامه مرجع تخصصی مد و پوشاک ایران هستید لطفا اطلاعات درخواستی را وارد نمایید.

پر بیننده ترین مطالب

▲ برو به بالا ▲