نظرسنجی

مسابقه طراحی زنده لباس امسال به صورت گروهی برگزار می شود

نوشته شده توسط "تحریریه مدو پوشاک" در تاریخ 27 دی 1395
مسابقه طراحی زنده لباس امسال  به صورت گروهی برگزار می شود
دبیرانجمن طراحان لباس و پارچه:
مسابقه طراحی زنده لباس امسال گروهی برگزار می شود

صدیقه پاک بین، دبیر انجمن طراحان لباس و پارچه، معتقد است برگزاری مسابقه زنده طراحی لباس در جشنواره مد و لباس فجر، می تواند زمینه شناسایی توانمندی طراحان لباس را فراهم کند.

مسابقه ای که در ششمین دوره این جشنواره قرار است به شکل تیمی و گروهی برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس، وی با اشاره به موفقیت برگزاری این مسابقه در دوره قبلی جشنواره مد و لباس فجر، افزود: امسال در جلساتی که با مسوولان جشنواره داشتیم، مقرر شد تا این مسابقه را به شکل تیمی و گروهی برگزار کنیم.

وی ادامه داد: این رقابت در دل جشنواره مد و لباس فجر و با حضور طراحانی از سراسر ایران برگزار می شود و امید داریم طراحی این لباس ها بتواند کمک بزرگی به رشد کیفی شکل طراحی لباس در روند رو به رشد جشنواره فجر داشته باشد.

به گفته وی این رقابت سال گذشته با پیشنهاد انجمن طراحان لباس و پارچه و با استقبال کارگروه ساماندهی مد و لباس برگزار شده است.

این مدرس دانشگاه، گفت: کیفیت برگزاری این رقابت در دوره گذشته موجب شده بود تا هر روز شاهد متقاضیان بیشتری برای شرکت در این رقابت باشیم و تا روز شروع مسابقه نیز این تقاضاها ادامه داشت، ولی برای این دوره پیشنهاد می کنم تا طراحان هرچه سریعتر و در مهلت مشخص در فراخوان نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

دبیرانجمن طراحان لباس و پارچه ایران با اشاره به همکاری میان این انجمن و کارگروه ساماندهی مد و لباس در ششمین دوره جشنواره مد و لباس فجر، گفت: برای هر دو بخش طراحی لباس و پارچه برنامه های علمی متعددی پیش بینی شده که برگزاری کارگاه های آموزشی و نشست های علمی از جمله این برنامه هاست.

ششمین دوره جشنواره مد و لباس فجر، اسفندماه همزمان در تهران و 15 استان کشور به شکل همزمان برگزار می شود.
 

کلیدها: کارگروه مد و لباس ،انجمن طراحان پارچه و لباس ایران ،پاک بین ،ششمین جشنواره
منبع خبر: کارگروه مد و لباس

مطالب مرتبط


نظرات بازدید کنندگان :

هیچ نظری ثبت نشده است.

ثبت نظرات

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
*نظر شما:
*کد امنیتی:

ارتباط با ما

چنانچه علاقه مند به عضویت در خبرنامه مرجع تخصصی مد و پوشاک ایران هستید لطفا اطلاعات درخواستی را وارد نمایید.

پر بیننده ترین مطالب

▲ برو به بالا ▲