نظرسنجی

کت واک گربه های رنگین کمانی سارا مهدیان در اکباتان

نوشته شده توسط "تحریریه مدوپوشاک" در تاریخ 8 شهریور 1396
کت واک گربه های رنگین  کمانی سارا مهدیان در اکباتان
سارا مهدیان بانوی طراح و خلاق ،مجموعه کت واک در اکباتان خود را با شعار رعایت حقوق حیوانات و عدم آزار آنها در تاریخ 9 الی 10 شهریور ماه 1396 در کانسپت استور مدام رو نمایی و در معرض دبد علاقمندان فشن قرار داد. 

در ادامه به توضیحاتی در خصوص استودیو سارا مهدیان و این مجموعه می پردازیم.

استوديو سارا مهديان و تيم طراحى اش فعاليت خود را از آگوست ٢٠١٢ آغاز نموده و در طى اين سالها تلاش بر نشان دادن تصويرى واقعى از مفهوم در طراحى لباس داشته اند .

آنان در اين مجموعه نگاهى خيرخواهانه و پر از عشق به حيوانات دارند كه به صورت سمبوليك "گربه ها " و "شهرك اكباتان" را موضوع قرار داده اند .

اين اتفاق از شخصيت پردازى كاراكتر ها گرفته تا طراحى دوخت و سيلوئت هاى متفاوت ، پرزنتشين و فضايى كه مقابل شماست با همت و تلاش آنان محقق شده است .

عشق مدير خلاق مجموعه به حيوانات كه خود حامى حيوانات نيز مى باشد از غذا رسانى به گربه هاى محيط زندگى اش در "شهرك اكباتان " و نامگذارى آنان آغاز گرديد .

گربه هايى كه به شلوغى و آلودگى زندگى شهرى عادت و به فرار از حيوان آزار ها خو گرفته اند . اما هدف مظلوم نمايى و ايجاد ترحم در بيننده نبوده و نيست و به همين علت حال و هوايى لوكس و فانتزى را براى مجموعه در نظر گرفته اند همانند كلاهى كه با يك گوش طراحى شده و حكايت از نقص عضو حيوانات به دست حيوان آزارها دارد .

هر "ست" لباس معرف يك كاراكتر بوده و راوى قصه ايست ، قصه آن دسته گربه هايى كه از خيابان هاى نا امن شهر به خانه هاى پر مهر حاميان برده شده اند و با وجود نداشتن نژاد و چند رنگ بودنشان كه به رنگين كمان تشبيه شده است زندگى آرامى را تجربه مى كنند ، و دسته دوم كه با كمك حامى هاى مهربان و دريافت غذا و درمان به بقاى خود در پستوى هاى اين شهر ادامه مى دهند .
در اين ميان "راكشا" گربه ماده سياهى است كه طراح به خانه خود آورده و تاكنون تلاش بر تغيير باور عموم نسبت به منحوس بودن اين مخلوق زيبا دارد .

ايجاد آگاهى عمومى و اشاعه فرهنگ زندگى مسالمت آميز با حيوانات و در نظر گرفتن حقوق حيوانات از جانب بازديد كنندگان و مسئولين آرزوى ماست چرا كه #حيوانات_در_خيابان_خوشبخت_نيستند . 

در ادامه به دیدن بخشی از این مجموعه می پردازیم.


کلیدها: سارا مهدیان ،طراح ،کت واک ،اکباتان ،گربه ،sara mahdian,catwalk,design,designer,mode,fashion
منبع خبر: سایت مد و پوشاک

مطالب مرتبط


نظرات بازدید کنندگان :

هیچ نظری ثبت نشده است.

ثبت نظرات

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
*نظر شما:
*کد امنیتی:
▲ برو به بالا ▲