نظرسنجی

همکاری کارل لاگرفلد و برند ونس در طراحی یک مجموعه مشترک

نوشته شده توسط "گیتی محمدی" در تاریخ 19 شهریور 1396
همکاری کارل لاگرفلد و برند ونس در طراحی یک مجموعه مشترک
با افزایش هواداران استایل اسپرت و راحت دربین مردم ، اصلاً تعجبی ندارد که روزبه روز بر تعداد طراحان بزرگ و صاحب نام برندهای فاخرکه با برند های ورزشی همکاری می کنند اضافه میشود.

در همین راستا ، کارل لاگرفلد افسانه ای برای اولین بار به تیم تولید کفش های اسکیت ونس ملحق شده است. این تصمیم از سوی امپراطورمد طراح لباس های فاخر ، مبنی بر طراحی مجموعه ای در سبکی متفاوت و مناسب پوشش روزمره و خیابان ، شگفتی بسیاری را برانگیخته است.
همکاری لاگرفلد و ونس منجر به طراحی و تولید 12 جفت کفش ورزشی در رنگ های مشکی، سفید و خاکستری شده است و ترکیب موتیف های آشنای دو برند از جمله چاپ طرح شطرنجی ونس و پارچه پشمی معروف شنل ، نام و تصویر نیمرخ کارل بر روی آنها هر بیننده ای را جلب میکنند.
این مجموعه علاوه بر کفش ها، شامل کاپشن های خلبانی، کوله پشتی های چرمی، کلاه ها و تی شرت ها نیز می باشد که در7 سپتامبر 2017 همزمان با آغاز هفته مد نیویرک رونمائی می شود.بر روی تی شرت ها ، طرح های گرافیکی از لوگوی ونس و کارل لاگرفلد و نیز تصویراو ، جلوه خاصی به آنها بخشیده است.

این محصولات برای کسانی که همواره در انتظار طرح های اسپرت لاگرفلد بودند همچون رویائی ست که به حقیقت پیوسته است و در فروشگاه ها ی هر دو برند در دسترس علاقه مندان خواهند بود. 

کلیدها: کارل لاگرفلد ،ونس ،مد ،طراحی ،فشن ،اسپرت ،کفش ،vans,mode,fashion,collection,karl lagerfeld,
منبع خبر: سایت مد و پوشاک

مطالب مرتبط


نظرات بازدید کنندگان :

هیچ نظری ثبت نشده است.

ثبت نظرات

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
*نظر شما:
*کد امنیتی:
▲ برو به بالا ▲