نظرسنجی

پروژه نجات انواع گونه های مختلف در حال انقراض ( پروژه ایکس ) برند لاکوست

نوشته شده توسط "محمد افتخاری" در تاریخ 25 اسفند 1396
پروژه نجات انواع گونه های مختلف در حال انقراض ( پروژه ایکس ) برند لاکوست
کمپانی فرانسوی لاکوست در هفته ی مد پاریس از جدیدترین پروژه ی طبیعت دوستانه و بسیار محدود خود با نام پروژه ی ایکس پرده برداری نمود .

لاکوست در این پروژه اقدام به تولید تیشرت های پولو ( تیشرت یقه دار ) سفید رنگ با بسته بندی مخصوص در تعداد بسیار محدود ، نموده است که بجای لوگوی شناخته شده کوروکودیل سبز رنگ این شرکت از آیکون نمادین ده حیوانی که در معرض بیشترین خطر انقراض در سرتاسر دنیا قرار دارند ، استفاده کرده است.

حیواناتی از قبیل ببر سوماترایی، گراز ماهی کالیفرنیایی و یا ایگوآنای ( بزمجه ) صخره ای جزیره آنگادا .

نکته جالب توجه در این پروژه ی حمایتی لاکوست تعداد محدود تولید این تیشرت ها براساس تعداد موجود هر گونه ی جانوری می باشد ، مثلا تیراژ تولید تیشرتهای با لوگوی گراز ماهی کالیفرنیایی فقط سی عدد می باشد زیرا که فقط همین مقدار از این گونه ی جانوری در حال انقراض در جهان موجود می باشد و یا از تیشرت با طرح ایگوآنای آناگادا 450 عدد تولید شده است .

این کمپانی در مجموع هزار و هفتصد و هفتاد و پنج تیشرت برای این مجموعه تولید کرده بود که همگی آنها در کمتر از دو ساعت بفروش رسیدند که تمامی عواید حاصل از فروش این مجموعه نمادین برای کمک به حفظ حیات این گونه های در حال انقراض استفاده خواهد شد.

پی نوشت : نام و لوگوی کمپانی لاکوست، که در گذشته در ایران با نام "سوسمار نشان " شناخته می شد ، از نام مستعار بنیانگذارش ( جان رنه لاکوست ) الهام گرفته شده است. لاکوست که تنیسوری حرفه ای بود بدلیل جان سخت ی و تلاش بی حدش در زمین بازی به کوروکودیل معروف شده بود . 
 


کلیدها: لاکوست ،برند ،مد ،فشن ،پروژه ایکس ،Lacoste,x Save Project
منبع خبر: سایت مد و پوشاک

مطالب مرتبط


نظرات بازدید کنندگان :

هیچ نظری ثبت نشده است.

ثبت نظرات

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
*نظر شما:
*کد امنیتی:

ارتباط با ما

چنانچه علاقه مند به عضویت در خبرنامه مرجع تخصصی مد و پوشاک ایران هستید لطفا اطلاعات درخواستی را وارد نمایید.

پر بیننده ترین مطالب

▲ برو به بالا ▲