نظرسنجی

دستورالعمل های جدید و امروزی برای پوشاک مردانه

نوشته شده توسط "گیتی محمدی" در تاریخ 5 شهریور 1396
 دستورالعمل های جدید و امروزی برای پوشاک مردانه
با توجه به اینکه بسیاری از اصول زیبائی شناسی و کاربردی پوشاک در زمان معاصر تغییر کرده و محدودیت های انتخاب ، جای خود را به تنوع و خلاقیت داده است ، خالی از لطف نیست که با هم نگاهی به چند دستورالعمل قدیم و جدید در مورد پوشاک مردانه بیندازیم.
  • استایل فضای کار، قدیم: کاملاً رسمی به معنای پوشیدن کت و شلوار در سه رنگ سورمه ای، خاکستری و مشکی با پیراهن های مردانه سفید یا آبی و کراوات و کفش های رسمی.
  • استایل فضای کار، جدید: امروزه در فضای کاری نیازی به بستن تکمه ها تا زیر گردن نیست و میتوان از تی شرت و شلوار جین و انواع کت ها، کاپشن ها و کفش های اسپرت در رنگ های مختلف استفاده کرد و الزامی به بستن کراوات نیست.


  • کت و شلوار دامادی، قدیم ( ساده و خسته کننده): همان کت و شلوارهای مخصوص محل کار را بجای لباس دامادی هم میپوشیدند و تفاوت خاصی با بقیه مهمان ها نداشتند که این استایل نه چندان جالب با کفش های زمخت بند دار دربی و کراوات های چهارخانه و دستمال سینه چهارخانه تکمیل می شد.
  • کت و شلوار دامادی، جدید (عروسی فضائی است برای نمایش سلیقه و علاقه شخصی): در حال حاضر، تنوع بیشتری در استفاده از رنگ ها، طرح ها و مدل های گوناگون و ترکیب آنها وجود دارد و مردان علاقه بیشتری به امتحان کردن طرح های جدید و خلاقانه و استایلی متفاوت در روز ازدواج خود دارند.


  • کفش های ورزشی، قدیم: قبلاً کسی با کفش ورزشی و اسپرت حق ورود به محل کار یا دوره همی ها و مهمانی را نداشت.
  • کفش ورزشی ساده سفید با هر استایلی ست میشود، جدید: امروزه ، این کفش ها که قبلاً فقط در زمین تنیس استفاده می شدند با انواع و اقسام لباس ها ، رسمی و غیر رسمی به خوبی ست می شوند به شرطی که کاملاً تمیز باشند ( دقیقاً مثل روزی که از جعبه خارج شدند).


  • لباس اسپرت در روز، لباس رسمی در شب ، قدیم: این دستورالعمل در گذشته کاملاً بصورت خود انگیخته انجام میشد، مثلاً انتخاب تی شرت یقه گرد درروز و یقه دار در شب و ....
  • استایل اسپرت-معاصر ، جدید: در دنیای امروز با وجود تنوع و تعدد برند ها، طرح ها و مدل ها ، هزاران ایده نو در ترکیب کردن قطعات مختلف پوشاک وجود دارد . بطور مثال از ترکیب شلوارهای پارچه ای، تی شرت های یقه گرد ، کت ها و کاپشن های بلند و کوتاه ، سوئی شرت های کلاه دار و کفش های ورزشی ساده سفید ، ده ها استایل مدرن و معاصر که قابل استفاده در مناسبت های مختلف هستند را میتوان ایجاد کرد.


 

کلیدها: مردانه ،مد ،استایل ،فشن ،fashion,style,mode,mens wear,rules
منبع : سایت مد و پوشاک

مطالب مرتبط


نظرات بازدید کنندگان :

هیچ نظری ثبت نشده است.

ثبت نظرات

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
*نظر شما:
*کد امنیتی:
▲ برو به بالا ▲