نظرسنجی

طرح های برگزیده بهار و تابستان 2018 از هفته مد میلان

نوشته شده توسط "گیتی محمدی" در تاریخ 15 بهمن 1396
طرح های برگزیده بهار و تابستان 2018 از هفته مد میلان
هفته مد نیویورک ، همواره به دلیل حضور ستاره های سرشناس دنیا و هفته مد لندن از نظر طراحی های قدرتمند و ساختارشکن ، زبانزد بوده و از اهمیت بسیاری برخوردارند و هفته مد میلان ، معمولاً از جایگاهی بین این دو برخوردار است .

اما امسال ، میلان پیشاپیش همه گام برداشت و ناب ترین استایل ایتالیایی خود را به نمایش گذاشته و همه مخاطبان را به شگفتی واداشت. میلان نقطه عطف تمام رویداد های دنیای مد در این فصل بود. برند های فاخر ایتالیایی از ورساچه و دولچه اند گابانا گرفته تا گوچی و جورجیو آرمانی ، چون ستاره هایی تابناک در آسمان هفته مد میلان می درخشیدند.

گوچی ، نمایش خارق العاده ای با لباس هایی آراسته به تزئینات زیبا و دارای جزئیات بسیار که در فضایی مملو از مجسمه های باستانی برگذار کرد که یادآور رویدادهای خاص و به یاد ماندنی این برند در گذشته و نوید بخش آینده ای روشن و تدوام موفقیت این برند لوکس است.

دولچه اند گابانا با استفاده از آیتم های روزمره و تبدیل آنها به شاهکار های هنری ، حیرت همگان را برانگیخت .

سربند های حیرت انگیز و بی نظیری که دو طراح سرشناس این برند ، استفانوگابانا و دومینیکو دولچه در کمال ظرافت و زیبایی طراحی کرده اند ، در هماهنگی مطلق با لباس های فاخر این مجموعه برای بهار و تابستان 2018 هستند.

دوناتلا ورساچه ، با بخش ویژه پایانی نمایش خود که در تکریم برادر فقید خود جیانی ورساچه ، طراح افسانه ای این برند و با حضور سوپر مدل ها و الهه های هم دوره او مثل کارلا برونی، سیندی کرافورد، نووامی کمپل، کلودیا شیفر و کلودیا کریستنسن ، برگذار شد، خود را در کانون توجه رسانه ها و حاضران قرار داد .

تلألو لباس های طلائی این ستاره ها که با شکوه تمام ، در صحنه حاضر شدند ، روزهای درخشان گذشته را به خوبی خاطر نشان میساخت .

این مجموعه بهار و تابستان 2018 ، بازتابی از طرح های خارق العاده سال ها تلاش طراحان این برند فاخر بود.

 

کلیدها: هفته مد ،میلان ،ایتالیا ،فشن ،طراحی ،fashion ,Italy,week,Milan,2018,spring,summer
منبع : سایت مد و پوشاک

مطالب مرتبط


نظرات بازدید کنندگان :

هیچ نظری ثبت نشده است.

ثبت نظرات

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیک:
*نظر شما:
*کد امنیتی:

ارتباط با ما

چنانچه علاقه مند به عضویت در خبرنامه مرجع تخصصی مد و پوشاک ایران هستید لطفا اطلاعات درخواستی را وارد نمایید.

پر بیننده ترین مطالب

▲ برو به بالا ▲